| Vlada dala soglasje za vključitev dveh transformatorskih postaj v energetsko infrastrukturo | ||||
|
|
VLADA DALA SOGLASJE ZA VKLJUČITEV DVEH TRANSFORMATORSKIH POSTAJ V ENERGETSKO INFRASTRUKTURO. Vlada RS je 9.9. 201
Na podlagi prve alineje prvega odstavka 12. člena Uredbe o energetski infrastrukturi mora izvajalec energetskih dejavnosti pridobiti soglasje Vlade RS za vključitev posameznega infrastrukturnega objekta, omrežja ali naprave ali njihovega bistvenega sestavnega dela v infrastrukturo. V skladu z navedenim je družba SODO sistemski operater distribucijskega omrežja z električno energijo, d. o. o., 14. 7. 2010 vložila vlogo za izdajo soglasja za vključitev v energetsko infrastrukturo za transformatorski postaji TP1 10/0,4 kV na parcelni številki 59, k. o. Ruše in TP4 10/0,4 kV na parcelni številki 89/1, k. o. Ruše. |
| Zadnjič posodobljeno ( Ponedeljek, 20 September 2010 07:33 ) |



0 na redni seji na predlog Ministrstva za gospodarstvo dala soglasje za vključitev infrastrukturnih objektov v energetsko infrastrukturo, in sicer transformatorske postaje TP1 10/0,4 kV (zgradba TP1 in NN plošča) na parcelni številki 59, k. o. Ruše, in transformatorske postaje TP4 10/0,4 kV (zgradba TP4 s prizidkom) na parcelni številki 89/1, k. o. Ruše.