| Slovensko društvo INFORMATIKA – obvestilo: 2. konferenca Informatika v javni upravi | ||||
|
|
22. in 23. novembra 2010 bo na Brdu pri Kranju potekala 2. konferenca Informatika v javni upravi. Vodilna misel letošnje konference bo »Informatika kot gonilo razvoja javne uprave«. Konferenca bo potekala v organizaciji Ministrstva za javno upravo in Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo. Prireditelj konference je Slovensko društvo INFORMATIKA.
Več informacij o konferenci je na voljo na spletni strani www.iju2010.si. |
| Zadnjič posodobljeno ( Ponedeljek, 30 Avgust 2010 19:17 ) |



Konferenca IJU 2010 bo zbrala informatike, ponudnike, akademsko sfero in uporabnike z namenom izmenjave praktičnih izkušenj in dobrih praks na področju informatizacije procesov in prenove storitev v javni upravi. Dodana vrednost letošnji konferenci bo okrepljena mednarodna udeležba strokovnjakov s področja informatike.